FİLTRELE
143,40 TL
Ürün Tükendi
143,40 TL
Ürün Tükendi
169,00 TL
Ürün Tükendi
69,00 TL
Ürün Tükendi
101,40 TL
Ürün Tükendi
101,40 TL
Ürün Tükendi
83,40 TL
Ürün Tükendi

Erkek Yağmurluk

Hafif bir serpintiden sağanağa kadar her türlü hava koşuluna karşı koruma sağlayan erkek yağmurluk modellerine Bybasicman kalitesiyle sahip olabilirsiniz. Sizlerle buluşturduğumuz zengin ürün yelpazemizde yılın her zamanı için tercih edilebilecek farklı giyim parçaları yer alır. Bu sayfada yer alan parçalar sayesinde yağmura karşı diğer kıyafetlerinizi koruyabilirsiniz. Yağmurluğun uzunluğu, rengi, tasarımı gibi özellikleri herkesin kendi isteklerine ve ihtiyaçlarına uygun ürüne ulaşmasına imkân verecek bir çeşitlikte sunulur.

Erkek Yağmurluk Modelleri

Uzun erkek yağmurluk modelleri, alt giyim parçalarının da bir kısmını kaplayacağından genel kombinin daha dikkat çekici bir kısmını oluşturur. Bu tasarım seçeneği, yağmura karşı daha büyük bir alanı koruyacaktır. Ancak diğer yandan, dizin birkaç santim üzerinde biten bu tasarım, hareket özgürlüğüne belli bir kısıtlama getirecektir.

Kısa erkek yağmurluk modelleri, üst giyim parçasını kapatır ve kombin üzerinde yarı yarıya etki gösterir. Yağmura karşı sağladığı koruma üst giyimle sınırlıdır. Uzun modellerin aksine kısa yağmurluklarda hareket özgürlüğü açısından hiçbir kısıtlama yaşanmaz.

Erkek Yağmurluk Mont

Konforlu bir giyim sürecine sahip olmanın sırrı, beden ölçülerinize uygun giyim parçaları almaktır. Erkek yağmurluk montmodelleri, herkesin bu konforlu giyim sürecine sahip olması hedeflenerek beden ölçüleriyle orantılı olarak hazırlanmıştır. Bu özel tasarım ve kesim şekli sayesinde omuzları sıkmayan, kolları kısa gelmeyen, size uyum gösteren bir yağmurluğa sahip olabilirsiniz.

Kapşonlu Yağmurluk Erkek

Kapşonlu yağmurluk erkek modelleri, her türlü hava koşuluna karşı yüzde yüz koruma sağlar. Özel bir materyalden yapılan bu giyim parçalarının kapşon kısmında da aynı kumaş kullanılmıştır. Böylelikle ürünün her bir noktası su geçirmez özellik gösterir. Yağmurlu havalarda sizi korur.

Kışın tercih edilen kabanlara oranla daha hafif ve ince bir kumaşa sahip olan yağmurluklar, mevsim geçişlerinde de tercih edilebilir. Bu göz alıcı tasarımları üzerinizde taşımak için yağmur yağmasını beklemenize gerek yok. İlkbahar akşamlarında, yaz gecelerinde, sonbahar sabahlarında… Kısacası havanın orta dereceli olduğu her anda bu giyim parçalarını tercih edebilirsiniz. Sağladıkları ekstra korumanın tadını çıkartabilir, stilinize kattıkları ekstra şıklığı taşıyabilirsiniz.

Erkek Yağmurluk Fiyatları

Yeni çıkan ürünlere, eklenen özelliklere, kumaş tipine ve tasarım ayrıntılarına bağlı olarak değişen fiyat aralıkları bulunur. Erkek yağmurluk fiyatları, sizlere kampanya fırsatları ve indirim olanaklarıyla sunulmaktadır. Uygun fiyat aralıklarına bu sayfada yer alan ürünleri sıralayarak ulaşabilirsiniz. Ürünlerin ölçüleri gibi detaylar için kendi sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Ürün fotoğraflarından tasarımlarının ve renklerinin genel duruşunu görebilirsiniz. Moda zevkinize uygun seçeneği bulduktan sonra tek tıkla alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz. Bybasicman olarak sizlere alışverişin her adımını kolay hale getiren müşteri dostu bir site altyapısı sunuyoruz. Bu kolaylıktan faydalanarak sayılı dakikalar içerisinde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Evinizin konforundan ayrılmadan gardırobunuza son modaya uygun eklemeler yapabilirsiniz.